About Skin banner

Firma Stiefel powstała z pasji - prawdziwej pasji do zdrowej skóry. I to ona wciąż napędza rozwój najbardziej zaawansowanych na świecie produktów do pielęgnacji skóry.

Należąca dziś do koncernu GSK firma powstała w 1847 roku, w czasach, w których nauka rozwijała się w niezwykłym tempie. Z biegiem lat coraz więcej uwagi poświęcano zdrowiu skóry, dzięki czemu dermatologia wyodrębniła się jako osobna dziedzina badań.

Dzięki współpracy z dermatologami Ferdinandem von Hebra i Paulem Unną, J.D. Stiefel stworzył jedno z pierwszych na świecie mydeł leczniczych. Firma zdobyła światową renomę w środowisku lekarzy dermatologów oraz specjalistów chorób skórnych. Dzięki dobrym relacjom z klientami, którzy dostarczali wartościowych informacji na temat swoich potrzeb i doświadczeń w pielęgnacji skóry, Stiefel stworzył jedyne w swoim rodzaju produkty dermatologiczne.

Po ponad 165 latach działalności Stiefel rozszerzył asortyment o szereg produktów do codziennej pielęgnacji ciała. Firma prężnie się rozwija i wprowadza na rynek innowacyjne preparaty wysokiej jakości oraz rozwiązania spełniające potrzeby każdego z nas.